Kariera

2020-08-27

PRACOWNIK MAGAZYNU

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• kształtowanie pozytywnego wizerunku w kontaktach z dostawcami;
• nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem gospodarki magazynowej;
• sumienne i należyte wypełnianie obowiązków związanych z ISO i HACCP;
• dbałość o powierzony sprzęt i mienie zakładowe;
• przyjmowanie na stan magazynu surowców i opakowań dostaw wraz z niezbędną dokumentacją (faktura i/lub WZ, stosowne atesty);
• sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem (ilość, cena, termin dostawy) oraz wizualne kontrolowanie jakości dostarczanych surowców i opakowań
• składanie reklamacji w przypadkach tego wymagających;
• rozmieszczanie palet z surowcami i opakowaniami zgodnie z planem zagospodarowania magazynu;
• wydawanie surowców i opakowań na potrzeby produkcji w ilościach wynikających z planu produkcji;
• stała współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości procesu pracy.

Wymagania:
• gotowość do pracy w systemie 2 –zmianowym;
• zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;
• bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność;
• aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne;
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• uprawnienia na wózki widłowe;
• prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji. W innym przypadku CV nie będą mogły uczestniczyć w procesie rekrutacji.

CV prosimy wysyłać drogą mailową na adres administracja@flis.pl

Wstecz