Kariera

2020-08-27

KIEROWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• nadzór nad sprawnością techniczną linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń;
• planowanie i realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu;
• organizowanie i nadzorowanie bezpiecznej eksploatacji oraz konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z przepisami energetycznymi, ppoż., BHP, HACCP;
• analiza i obniżanie wskaźników przestojów maszyn;
• sporządzanie Harmonogramów prac i remontów zgodnych z dokumentacją (DTR) i kontrola ich realizacji;
• współpraca z pionem produkcji w zakresie szybkiego reagowania na zgłoszone awarie jak również właściwą realizację harmonogramu przeglądów maszyn i urządzeń.

Wymagania:
• wykształcenie o kierunku elektronik /automatyk;
• umiejętność analitycznego myślenia w rozwiązywaniu problemów natury technicznej;
• ogólna wiedza dotycząca działania maszyn (mechanika, pneumatyka);
• doświadczenia w pracy w dziale UR;
• umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną;
• szerokie doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników, umiejętność planowania i organizacji pracy zespołu pracowników;
• dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP do 1 kV.

Oferujemy:
• umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• niezbędne narzędzia do pracy;
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
• dużą samodzielność oraz współudział w rozwoju firmy.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji. W innym przypadku CV nie będą mogły uczestniczyć w procesie rekrutacji.

CV prosimy wysyłać drogą mailową na adres administracja@flis.pl

Wstecz