Aktualności

2023-06-29

Plażowe Mistrzostwa Budowniczych (29.06-25.07.2023)

ZPC FLIS jako dumny sponsor Plażowych Mistrzostw Budowniczych

Cieszymy się ogromnie ogłaszając, że firma FLIS jest dumnie zaangażowana jako sponsor tegorocznych Plażowych Mistrzostw Budowniczych. To dla nas ogromna przyjemność wesprzeć to wspaniałe wydarzenie, które przyciąga pasjonatów tworzenia niezwykłych budowli na piasku.

Plażowe Mistrzostwa Budowniczych to niezwykle popularne wydarzenie, które gromadzi zarówno profesjonalnych architektów plażowych, jak i amatorów, dążących do wyrażenia swojej kreatywności i talentu na piasku. Jest to doskonała okazja do integracji społeczności, rodzinnej zabawy i wspólnej rywalizacji w przepięknym otoczeniu plaży.

Dla firmy FLIS wspieranie Plażowych Mistrzostw Budowniczych jest wyrazem naszego zamiłowania do inicjatyw promujących kreatywność i radość płynącą z tworzenia. Chcemy wesprzeć zarówno profesjonalistów, jak i tych, którzy dopiero odkrywają swoje umiejętności w budowaniu konstrukcji na plaży. Nasza firma oferuje szeroki zakres materiałów budowlanych, które mogą być użyteczne podczas tworzenia tych unikalnych dzieł sztuki piaskowej.

Wierzymy, że Plażowe Mistrzostwa Budowniczych będą nie tylko inspirującym wydarzeniem dla uczestników, ale także świetną okazją do promocji kreatywności, turystyki lokalnej i wspierania działań na rzecz ochrony środowiska. Cieszymy się, że możemy współpracować z organizatorami i innymi partnerami, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę podczas tego wyjątkowego konkursu.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów tworzenia budowli na piasku na tegoroczne Plażowe Mistrzostwa Budowniczych i do odwiedzenia stoiska firmy FLIS, gdzie będziemy mieć przyjemność zaprezentować nasze produkty oraz podzielić się wiedzą i doświadczeniem związanym z budownictwem plażowym.

Dziękujemy organizatorom Plażowych Mistrzostw Budowniczych za możliwość współpracy i mamy nadzieję, że razem stworzymy niezapomniane i pełne wrażeń wydarzenie dla wszystkich uczestników.

Do zobaczenia na plaży!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/plazowemb

 

<-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

<-POWRÓT DO AKTUALNOŚCI