Aktualności

2023-06-26

RUNMAGEDDON BYDGOSZCZ (24.06.2023)

24 czerwca 2023 roku miasto Bydgoszcz stało się areną niezwykłych wydarzeń sportowych, gdy ponad 5000 uczestników stanęło do wyzwania w jednym z najbardziej ekscytujących biegów przeszkodowych w Polsce - Runmageddon. Tegoroczna edycja wydarzenia była szczególna dzięki hojności sponsora głównego, firmy FLIS, znanego producenta wafli, który wniósł nie tylko wsparcie finansowe, ale także smaczne przekąski dla uczestników.

Od samego rana adrenalina w powietrzu rosła, a uczestnicy, zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i nowicjusze, oczekiwali na start z niecierpliwością. Runmageddon to więcej niż zwykły bieg - to prawdziwe wyzwanie, które testuje kondycję, siłę i determinację każdego z uczestników. Trasa wiodła przez malownicze tereny Bydgoszczy, łącząc piękno przyrody z wymagającymi przeszkodami.

Niezliczone przeszkody czekały na biegaczy na każdym kroku. Od wspinaczek po ścianach, przez przejścia przez błoto, po przepływ przez zimne strumienie wody - każda przeszkoda była okazją do wykazania się nie tylko siłą fizyczną, ale także umiejętnościami taktycznymi i wytrwałością. Uczestnicy musieli pokonać także charakterystyczne dla Runmageddon przeszkody, takie jak "Mordercza Góra" czy "Diabelskie Schody", które na zawsze pozostaną w ich pamięci.

Jednak w trakcie tego ekstremalnego wyzwania uczestnicy mieli też okazję cieszyć się chwilą relaksu i regeneracji dzięki wsparciu firmy FLIS. Dzięki sponsorstwu tej wyjątkowej marki wafelków, biegacze mogli skosztować różnorodnych smaków wafli na specjalnych punktach gastronomicznych rozmieszczonych wokół trasy. W chwilach wytchnienia między przeszkodami, uczestnicy mogli posilić się i naładować energią przed kolejnym etapem biegu.

Po wielu godzinach wysiłku, począwszy od pierwszego strzału startera, aż do przekroczenia linii mety, uczestnicy Runmageddon w Bydgoszczy zakończyli wydarzenie z ogromnym poczuciem satysfakcji i osiągnięcia. Każdy z nich przekroczył swoje granice, przemierzając trasę pełną wyzwań.

Więcej informacji: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-warszawa-suntago-27-05-2023

 

 

<-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

<-POWRÓT DO AKTUALNOŚCI