Aktualności

2023-09-17

RUNMAGEDDON KRAKÓW DOBCZYCE (16-17.09.2023)

🌟 ZPC FLIS i Federacja Biegowa Family by FLIS na Runmageddon Kraków 2023! 🌟

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszego udziału jako głównego sponsora wydarzenia Runmageddon w Krakowie, które miało miejsce w dniach 16-17 września. Razem z Federacją Biegową Family by FLIS, stworzyliśmy wyjątkową przygodę, która zapadła w pamięć każdemu uczestnikowi.

🏃‍♂️ ZPC FLIS - Wspieramy Twoje Ekstremalne Wyzwania! 🏃‍♀️

Współpraca z Runmageddon to gwarancja jakości i zaufania. Dzięki ich nieocenionemu wsparciu mogliśmy dostarczyć uczestnikom niezapomnianą dawkę emocji i wyzwań. ZPC FLIS wierzy w aktywny tryb życia, a Runmageddon Kraków to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i pokonania własnych ograniczeń.

👨‍👩‍👦‍👦 Federacja Biegowa Family by FLIS - Bieganie dla Całych Rodzin! 👨‍👩‍👧‍👦

Federacja Biegowa Family by FLIS to organizacja, która inspiruje rodziny do aktywnego spędzania czasu razem. Dzięki ich wsparciu, Runmageddon Kraków stał się miejscem, gdzie nie tylko dorośli, ale także dzieci mogli cieszyć się bieganiem i zdrowym stylem życia. To była prawdziwa przygoda dla całych rodzin!

🔥 Co Wydarzyło Się Podczas Runmageddon Kraków? 🔥

  • Ekstremalne Wyzwania: Uczestnicy zmierzyli się z trasami pełnymi ekstremalnych przeszkód, które sprawiły, że każdy moment był niezapomniany.

  • Rodzinna Wspólnota: Dzięki Federacji Biegowej Family by FLIS, mogliśmy stworzyć przyjazną i integracyjną atmosferę, gdzie każdy mógł poczuć się jak część większej rodziny biegowej.

  • Nagrody i Wyróżnienia: ZPC FLIS nagrodził zwycięzców i uczestników za ich determinację i zaangażowanie.

  • Niezapomniane Chwile: To wydarzenie dostarczyło niezliczone niezapomniane chwile, które uczestnicy będą wspominać przez wiele lat.

Więcej informacji na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-krakow-dobczyce-16-09-2023

<-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

<-POWRÓT DO AKTUALNOŚCI