Aktualności

2024-05-12

RUNMAGEDDON KRAKÓW ZALEW KRYSPINÓW (10 - 12.05.2024)

RUNMAGEDDON KRAKÓW 2024: Ekstremalne wyzwania i zdrowe przekąski od ZPC Flis!

W dniach 10-12 maja 2024 roku nad malowniczym Zalewem Kryspinów odbędzie się jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń sportowych w Polsce – RUNMAGEDDON Kraków. To wyjątkowa okazja, aby sprawdzić swoją wytrzymałość, siłę i determinację, a także cieszyć się pięknem przyrody i zdrowymi przekąskami od ZPC Flis. Jako dumni partnerzy tego ekstremalnego wydarzenia, z radością prezentujemy nasze wafle bezglutenowe, bezlaktozowe oraz bezcukrowe LEA LIFE!

Zalew Kryspinów: Idealna sceneria dla RUNMAGEDDON-u

Zalew Kryspinów, położony zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Krakowa, to idealne miejsce dla takich zawodów jak RUNMAGEDDON. Otoczony lasami, z czystą wodą i zróżnicowanym terenem, stanowi wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych uczestników. Przeprawy przez błoto, wodne przeszkody i wymagające trasy sprawią, że każdy biegacz poczuje adrenalinę i dreszcz emocji.

ZPC Flis na RUNMAGEDDON-ie: Zdrowe przekąski dla uczestników

Podczas RUNMAGEDDON-u zadbamy o to, aby każdy uczestnik miał dostęp do zdrowych i pożywnych przekąsek. Nasze wafle LEA LIFE, które są bezglutenowe, bezlaktozowe oraz bezcukrowe, idealnie wpisują się w potrzeby osób dbających o swoje zdrowie i dietę, szczególnie w tak wymagających warunkach.

LEA LIFE to nie tylko zdrowa alternatywa dla tradycyjnych przekąsek, ale także źródło energii, które pomoże pokonać nawet najtrudniejsze przeszkody. Dzięki starannie dobranym składnikom nasze wafle zapewniają długotrwałe uczucie sytości i energii, nie obciążając organizmu. Idealnie sprawdzą się jako przekąska przed biegiem, w trakcie oraz po jego zakończeniu.

Dlaczego warto wziąć udział w RUNMAGEDDON-ie?

RUNMAGEDDON to nie tylko bieg z przeszkodami – to prawdziwe wyzwanie, które pozwala sprawdzić granice własnych możliwości. Uczestnictwo w takim wydarzeniu to także okazja do przeżycia niesamowitej przygody, poznania nowych ludzi i sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach.

Spotkajmy się nad Zalewem Kryspinów!

Do zobaczenia na trasie RUNMAGEDDON-u 10-12 maja 2024 roku! Przygotujcie się na ekstremalne wyzwania i wyjątkową atmosferę, a my zadbamy o to, abyście mieli energię do pokonania każdej przeszkody dzięki naszym zdrowym przekąskom LEA LIFE. Razem z ZPC Flis przełamujcie granice i cieszcie się smakiem sukcesu!

Więcej informacji na stronie: RUNMAGEDDON KRAKÓW ZALEW KRYSPINÓW 10/12.05.2024

 

<-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

<-POWRÓT DO AKTUALNOŚCI