Aktualności

2024-02-03

RUNMAGEDDON WARSZAWA TOR SŁUŻEWIEC (03-04.02.2024)

🌟 Ruszył kolejny sezon Runmageddon na torze Służewiec w Warszawie! 🌟

Miło nam ogłosić, że kolejny sezon naszego ulubionego eventu którego jesteśmy ponownie partnerem - Runmageddon, rozpoczął się z wielkim entuzjazmem i energią. Pierwsze wydarzenie tego roku odbyło się na malowniczym torze Służewiec w Warszawie, a uczestnicy mieli okazję poczuć dreszczyk emocji oraz zmierzyć się z wymagającymi przeszkodami w dniach 3-4 lutego 2024.

 

Atmosfera była niesamowita, a duch współzawodnictwa unosił się w powietrzu. Od zapalonych biegaczy po pasjonatów sportów ekstremalnych - wszyscy zebrani mieli jeden cel: pokonać wyzwania stawiane przez Runmageddon.

 

Na miejscu nie mogło zabraknąć również smakołyków, które dodawały energii i uśmiechu uczestnikom. Jednym z głównych sponsorów wydarzenia były wafelki Happy Lea Life, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nic nie dodaje energii tak jak pyszne bezglutenowe &bez laktozowe oraz bezcukrowe wafelki!

 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym niezapomnianym wydarzeniu oraz wszystkim naszym partnerom i sponsorom, którzy sprawili, że ten dzień był możliwy. Kolejny sezon Runmageddon’u rozpoczął się pełen pasji i determinacji, a my już nie możemy doczekać się kolejnych wyzwań, które czekają na nas w kolejnych miastach Polski.

 

Bądźcie z nami na bieżąco, śledząc naszą stronę internetową oraz media społecznościowe - @Happy_Flis, aby być na czasie z najnowszymi informacjami dotyczącymi Runmageddon w 2024! 💪🏁

Więcej informacji na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/zimowy-runmageddon-warszawa-tor-sluzewiec-03-02-2024

 

<-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

<-POWRÓT DO AKTUALNOŚCI