Jakość

Jesteśmy wśród najlepszych

W trosce o jakość oferowanych wyrobów oraz ich bezpieczeństwo Firma ZPC Flis wdrożyła i utrzymuje system IFS (International Food Standard). Ten Międzynarodowy Standard Żywności jest wymagany między innymi przez największe europejskie sieci super- i hipermarketów.

Wymagania standardu IFS są bardzo szczegółowe, poza kryteriami związanymi z jakością i bezpieczeństwem wyrobów, zawiera przepisy dotyczące m.in. alergenów, GMO (surowców genetycznie modyfikowanych) czy detektorów metalu.

Jesteśmy również dumni, że jako jedni z pierwszych na rynku polskim w 2005 roku wprowadziliśmy zdrowe tłuszcze beztransowe do naszych wyrobów.

Nasze produkty są produkowane z surowców najwyższej jakości, które pochodzą od stałych i sprawdzonych dostawców. Produkcja prowadzona jest na nowoczesnych, zautomatyzowanych liniach, co zapewnia światowy standard naszych wyrobów.

Firma ZPC Flis jest silnym producentem wafli, rurek nie tylko w kraju ale i za granicą. Nasze produkty są dostępne w krajach takich jak: Rosja, Azerbejdżan, Niemcy, Francja, Włochy, Słowacja.

To wszystko w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników sprawia, że stworzone przez nas wafelki oraz rurki charakteryzują się wyjątkowym smakiem i niejeden wielbiciel łakoci znajdzie tu coś dla siebie.