O Nas

O naszej Firmie

Firma Z.P.C Flis wyrosła z wieloletnich tradycji rodzinnych, swą odrębną działalność rozpoczęła w 1992r., ale bogaty bagaż pozytywnych doświadczeń przejęła ze znacznie wcześniejszego okresu. Dynamiczny rozwój firmy w ostatnich latach ściśle związany jest z całkowitą wymianą parku maszynowego, strategią produkcji i polityką handlową. Wyposażenie zakładu jest określane jako jedno z najnowocześniejszych na świecie.

Produkcja prowadzona przy użyciu nowoczesnych maszyn spełnia wszelkie kryteria technologiczne związane z wyrobami, których firma Flis się specjalizuje. Nasza oferta to szeroka gama wafli: Linia waflapłaskie przekładane, wafle foremkowe nadziewane(karpatka), rurki waflowe cukrowe oraz rurki nadziewane. Stosujemy wiele rodzajów kremu, który jest smakowo zharmonizowany z delikatnym listkiem waflowym. Firma korzysta ze znajomości upodobań konsumentów oraz uważnie śledzi wszelkie nowinki technologiczne mające zdecydowany wpływ na smak i jakość oferowanego wyrobu. W konsekwencji tych działań ZPC Flis oferuje do sprzedaży produkty, które kupione raz chętnie nabywane są powtórnie. Dużą wagę przywiązujemy do znajdowania innowacyjnych rozwiązań dotyczących nie tylko produkcji, ale także ciekawych smaków oraz wygodnych i eleganckich opakowań.

Nasza firma zerwała nieodwracalnie z pojęciem produkcji anonimowej, stosując odpowiednie techniki sprzedaży wyrobów luzem, przekazujemy informacje o produkcie klientowi, do którego mamy przyjazne nastawienie. Potwierdzeniem powyższego jest fakt, że roczne przyrosty sprzedaży w firmie sięgają kilkudziesięciu procent. Polityka handlowa firmy jest efektywna i dostosowywana do potrzeb odbiorców. Marketingowe podejście do sprzedaży sprawia, że wszystkie uwagi są wnikliwie rozpatrywane, a wyciągnięte wnioski sprzyjają stworzeniu warunków lepszej współpracy. Kierownictwo ZPC Flis to sztab ludzi z fachowym doświadczeniem i energią. Taki obraz firmy pozwala na realizowanie celów, takich jak pełne zaspokojenie oczekiwań konsumenta, "czysta produkcja" przyjazna środowisku, zadowolenie załogi i osiąganie zakładanych wyników ekonomicznych.

O naszej Firmie